Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności DotPay, PayU oraz PayPal, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności po wybraniu formy płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank lub kartę i dokonujesz opłaty.

 

System DotPay oraz PayU obsługują bezpieczne transakcje:

  • karty płatnicze - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club, JCB, MasterCard Mobile
  • szybkie transfery - mTransfer, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Płacę z iPko, Przelew24 BZ WBK, Płacę z IKO, Płać z ING, Płać z Nordea, Przelew z BPH, Pekao24 Przelew, Millennium Płatności Internetowe, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, r-Przelew Raiffeisen Bank, Meritum Bank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, Alior Sync, Eurobank Płatności Online, Płacę z Idea Bank, Pocztowy24, Płacę z PBS, Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe
  • przelewy on-line - ING Bank Śląski, BPH Sezam, przelew bankowy, przekaz pocztowy, Deutsche Bank PBC, iPko, Credit Agricole Bank Polska, Invest Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas, Volkswagen Bank Polska, BS Wschowa, Polbank EFG, Getin Bank
  • płatności gotówkowe - VIA Moje Rachunki, Kantor Polski, Zapłać w Żabce i we Freshmarkecie
  • płatności mobilne - mPay, SkyCash, Płacę z IKO, PeoPay, MasterCard Mobile
Pełen zakres aktualnych kanałów płatności znajduje się na stronach DotPay, PayU oraz PayPal

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl