22 833 77 78 z tel kom: 602 554 855Pn-Pt 11-19, Sob-Niedz: nieczynne

Salon ŁuczniczyZapraszamy do naszego sklepu przy ul. Mickiewicza 65 w Warszawie, w którym znajdziecie Państwo pełną gamę akcesoriów i wyposażenia łuczniczego
Większy wybór!

Klikając w logo JVD zobaczysz tysiące produktów, które sprowadzimy dla Ciebie w krótkim terminie. Podane tam ceny są tylko sugerowane. Skontaktuj się z nami, CENY dla NASZYCH KLIENTÓW są zazwyczaj ZNACZNIE NIŻSZE.

Łuksport Rzetelna Firma

Sprzedaż sprzętu

 

Informujemy o zmianie lokalizacji sklepu i serwisu Łuksport. Sklep obecnie mieści się w Warszawie przy ul. Mickiewicza 65 - około 400 metrów od poprzedniego miejsca (mapa dojazdu). Zapraszamy do odwiedzenia nas, z przyjemnością pomożemy Państwu dobrać odpowiedni sprzęt w zależności od stopnia zaawansowania, umiejętności i warunków fizycznych. Prowadzimy również profesjonalne usługi serwisowe.


Zajmujemy się sprzedażą sprzętu łuczniczego najlepszych firm na świecie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu łuczniczego najlepszych firm na świecie, takich jak Hoyt, Mathews, Bowtech, PSE, W&W, Samick, Cartel, Beiter, Carter, Fivics, Soma, Easton, Danage oraz sprawdzonych polskich producentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór:

Łuków

  • sportowych
  • tradycyjnych
  • bloczkowych (compound)

Strzał

  • karbonowych
  • aluminiowych
  • cedrowych
  • drewnianych

Pełną gamę akcesorii i wyposażenia

łuczniczego np. kołczany, skórki na palce, ochraniacze itp.

 

 

Tarcze i maty

łucznicze, siatki zabezpieczające

 

 

 

Zaopatrujemy w sprzęt łuczniczy klientów indywidualnych, kluby sportowe oraz sklepy myśliwsko-sportowe.
Realizujemy również zamówienia specjalne na produkty spoza proponowanej oferty.

Jeśli potrzeba pomożemy wybrać łuk i osprzęt oraz dobrać odpowiedni parametr strzał. Nie pozostawiamy Cię samego z zakupionym sprzętem. Bez dodatkowych kosztów dopasujemy go do twojej sylwetki i wyregulujemy oraz pokażemy podstawy prawidłowego strzelania i zapoznamy z zasadami bezpieczeństwa.