22 833 77 78 z tel kom: 602 554 855Pn-Pt 11-19, Sob-Niedz: nieczynne

Salon ŁuczniczyZapraszamy do naszego sklepu przy ul. Mickiewicza 65 w Warszawie, w którym znajdziecie Państwo pełną gamę akcesoriów i wyposażenia łuczniczego
Większy wybór!

Klikając w logo JVD zobaczysz tysiące produktów, które sprowadzimy dla Ciebie w krótkim terminie. Podane tam ceny są tylko sugerowane. Skontaktuj się z nami, CENY dla NASZYCH KLIENTÓW są zazwyczaj ZNACZNIE NIŻSZE.

Łuksport Rzetelna Firma

Łuk Bisok DIANA ze skórą na majdanie - RH ( 11 kg, 14 kg )

longbow
447
PLN
Łuk Bisok DIANA ze skórą na majdanie - RH ( 11 kg, 14 kg )
Łuk Bisok DIANA ze skórą na majdanie - RH (  11 kg, 14 kg )
in_stock
Dostępność
na wyczerpaniu
Wysyłka w
48 godzin (roboczych)
Cena: 447,00 zł
Cena netto: 363,41 zł
Ilość: szt.

Łuk dla młodzieży i dorosłych polskiej firmy ŁUKBIS.

Jest to wersja łuku Diana ze skórzanym wykończeniem rękojeści.


Jak wszystkie tradycyjne łuki tego producenta wykonany z laminatu drewno/włókno szklane. Dzięki zastosowaniu do wyrobu laminatu przezroczystych żywic łuk sprawia wrażenie drewnianego (przez warstwę włókna szklanego widać słoje drewna).

Bardzo dobry łuk tradycyjny dla początkujących łuczników i do strzelania rekreacyjnego, zarówno dla młodzieży jak i dorosłych. Łatwy do opanowania, wąskie i lekkie ramiona nie powodują "kopnięcia" przy strzelaniu, jednocześnie łuk jest dość "odporny" na błędy w zwolnieniu. Zadowalająca dynamika strzału, nawet przy niewielkich siłach naciągu (zwłaszcza używając lekkich strzał aluminiowych, np. Easton Jazz na piórach naturalnych - numer [74030n4], ale i nieco cięższych cedrowych [75545]).
Kształt majdanu pozwala na przyklejenie podstawki pod strzałę, na przykład podstawki z włosia [00013], dzięki której strzelanie jest o wiele łatwiejsze dla osób początkujących niż przy opieraniu strzały bezpośrednio na dłoni trzymającej łuk.

Wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne, nie potrzebuje żadnej konserwacji poza woskowaniem cięciwy co jakiś czas.

W komplecie do łuku dodawana jest cięciwa dakronowa.

Długość łuku: 66" (171 cm).
Produkowany w różnych siłach naciągu, od 18 do 37# (8-17 kg),
w wersjach: prawo-, leworęcznej oraz symetrycznej.

Dla osób początkujących sugerujemy niewielkie siły: około 8-10kg dla dzieci/młodzieży, 10-12kg dla pań i 12-14kg dla panów. To oczywiście tylko ogólna wskazówka, dobór łuku zależny jest od indywidualnej siły strzelającego, ale proszę pamiętać, że zwłaszcza przy nauce podstaw łucznictwa o wiele lepiej jest mieć łuk zbyt słaby, niż nawet trochę zbyt silny!

Sklep internetowy od home.pl