22 833 77 78 z tel kom: 602 554 855Pn-Pt 11-19, Sob-Niedz: nieczynne

Salon ŁuczniczyZapraszamy do naszego sklepu przy ul. Mickiewicza 65 w Warszawie, w którym znajdziecie Państwo pełną gamę akcesoriów i wyposażenia łuczniczego
Za mały wybór?

Klikając w logo JVD zobaczysz tysiące produktów, które możemy sprowadzić dla Ciebie. Podane tam ceny są tylko sugerowane. Skontaktuj się z nami, CENY dla NASZYCH KLIENTÓW są zazwyczaj ZNACZNIE NIŻSZE.

Łuksport Rzetelna Firma

Grot JUDO wklejany 11/32"

groty do promieni drewnianych
15
PLN
Grot JUDO wklejany 11/32"
instore_only
Dostępność
brak informacji
Cena: 15,00 zł
Cena netto: 12,20 zł
Ilość: szt.

Grot przeznaczony do strzelania w terenie (treningu typu "stump shooting" czyli strzelania do pieńków, kęp trawy itp. celów napotkanych po drodze). Strzały wyposażonej w taki grot prawie nie sposób zgubić, chyba że ma się wyjątkowego pecha - sterczące "wąsy" zaczepiają o trawę, mech czy gałązki i zatrzymują strzałę tak, że większość promienia i opierzenie jest łatwa do zauważenia. Wszystko zależy oczywiście od terenu, ale zazwyczaj przy takim strzelaniu gubimy średnio jeden pocisk na kilka tysięcy strzałów. W stosunku do zwykłego tarczowego grotu różnica jest ogromna.

Uwaga: groty Judo NIE DZIAŁAJĄ NA GRUBYM ŚNIEGU! Śnieg stawia zbyt mały opór.

Grot może się wydawać dość kosztowny, ale po pierwsze primo zazwyczaj zabiera się na taką zabawę nie więcej niż 2-3 strzały a po drugie primo ;-) oryginalne Judo firmy Zwickey są niemal niezniszczalne. Te dość delikatnie wyglądające wąsy są ze świetnej jakości sprężynowego drutu, groty potrafią przeżyć kolizję z kamieniem czy betonowym słupkiem prawie bez śladu (chociaż oczywiście wybierać się powinno nieco bardziej miękkie cele).

Wersja wklejana, do zainstalowania na zatemperowanym promieniu drewnianym 11/32" (ok. 9mm).
Waga 135gr.
Cena za 1 sztukę.

Produkty powiązane

Grot JUDO wkręcane Grot JUDO wkręcane

Groty przeznaczone do strzelania w terenie (stump shooting).
Strzały z takim grotem prawie nie sposób zgubić.

Cena: 19,00 zł
Click Shop | Hosting home.pl