22 833 77 78 z tel kom: 602 554 855Pn-Pt 11-19, Sob-Niedz: nieczynne

Salon ŁuczniczyZapraszamy do naszego sklepu przy ul. Mickiewicza 65 w Warszawie, w którym znajdziecie Państwo pełną gamę akcesoriów i wyposażenia łuczniczego
Większy wybór!

Klikając w logo JVD zobaczysz tysiące produktów, które sprowadzimy dla Ciebie w krótkim terminie. Podane tam ceny są tylko sugerowane. Skontaktuj się z nami, CENY dla NASZYCH KLIENTÓW są zazwyczaj ZNACZNIE NIŻSZE.

Łuksport Rzetelna Firma

O nas

 

Firma ŁUKSPORT – powstała w kwietniu 2001 roku. Założycielem i właścicielem firmy jest Adam Pazdyka, absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, były zawodnik Robotniczego Klubu Sportowego „Marymont Warszawa”, w latach późniejszych trener Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego „Mazowsze Teresin” oraz RKS Marymont. Obecnie trener Stowarzyszenia „Łuczniczy Marymont”. Jako trener kadry i kierownik wyszkolenia PZŁucz brał udział w przygotowaniach Reprezentacji Polski do Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie (1992), Atlancie (1996), Sydney (2000) oraz w przygotowaniach Kadry Narodowej osób niepełnosprawnych do Igrzysk Paraolimpijskich w Atlancie, Sydney i Atenach (2004). Trener brązowej zespołowej medalistki Igrzysk Olimpijskich w Atlancie Katarzyny Klaty oraz Kacpra Sierakowskiego wicemistrza świata juniorów Szanghaj 2013. Spod jego ręki wyszło wielu olimpijczyków, paraolimpijczyków, mistrzów i wicemistrzów świata, Europy i Polski.Łucznictwo to całe moje życie i pasja, którą staram się zarazić innych. Od 31 lat pracuję jako trener łucznictwa z zawodnikami wyczynowymi i amatorami. W całej zawodowej karierze za najważniejsze uważałem indywidualne podejście do każdego łucznika, a zgromadzone doświadczenie szkoleniowe i sprzętowe wykorzystuję w codziennej pracy w Łuksporcie. Moi pracownicy to również pasjonaci łucznictwa. Wszyscy jesteśmy łucznikami, strzelamy z łuków olimpijskich, tradycyjnych, bloczkowych i prowadzimy działalność szkoleniową. Zawsze chętnie pomożemy w wyborze sprzętu, doradzimy i w razie potrzeby sprowadzimy sprzęt na indywidualne zamówienie. Gorąco zachęcam do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu, do czerpania satysfakcji ze sportowych zmagań lub do czystego relaksu jakiego dostarcza spędzanie czasu z łukiem.

Serdecznie zapraszam

Adam Pazdyka