22 833 77 78 z tel kom: 602 554 855Pn-Pt 11-19, Sob-Niedz: nieczynne

Salon ŁuczniczyZapraszamy do naszego sklepu przy ul. Mickiewicza 65 w Warszawie, w którym znajdziecie Państwo pełną gamę akcesoriów i wyposażenia łuczniczego
Większy wybór!

Klikając w logo JVD zobaczysz tysiące produktów, które sprowadzimy dla Ciebie w krótkim terminie. Podane tam ceny są tylko sugerowane. Skontaktuj się z nami, CENY dla NASZYCH KLIENTÓW są zazwyczaj ZNACZNIE NIŻSZE.

Łuksport Rzetelna Firma

Nauka strzelania

 

Klientom indywidualnym proponujemy naukę strzelania z instruktorem. Szkolimy osoby początkujące i zaawansowane na trzech typach łuków: sportowym, bloczkowym i tradycyjnym. Zapraszamy zarówno osoby posiadające własny sprzęt jak i te, które  dopiero zaczynają przygodę z łucznictwem i chciałyby zapoznać się z różnymi łukami.

Godzina nauki z instruktorem to koszt 70 zł, zapewniamy sprzęt. W przypadku lekcji z wykorzystaniem naszego łuku bloczkowego koszt lekcji to 90 zł.

W zależności od indywidualnych predyspozycji często 1 – 2 lekcji wystarcza do dalszej samodzielnej zabawy z łukiem.

Łucznictwo wzbudza coraz większe zainteresowanie i jest znakomitym rodzajem aktywności dla każdego bez względu na wiek i możliwości fizyczne. Warto zapoznać się z prawidłową techniką łuczniczą.

Proponujemy również krótkie szkolenia w dziedzinie znajomości sprzętu i jego odpowiedniego zastosowania.

 

W sezonie letnim zajęcia odbywają się w Warszawie, na torach łuczniczych przy ul. Potockiej 1 (Żoliborz), natomiast w sezonie zimowym na pobliskiej sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy wszytkich zainteresowanych do kontaktu.