22 833 77 78 z tel kom: 602 554 855Pn-Pt 11-19, Sob-Niedz: nieczynne

Salon ŁuczniczyZapraszamy do naszego sklepu przy ul. Mickiewicza 65 w Warszawie, w którym znajdziecie Państwo pełną gamę akcesoriów i wyposażenia łuczniczego
Większy wybór!

Klikając w logo JVD zobaczysz tysiące produktów, które sprowadzimy dla Ciebie w krótkim terminie. Podane tam ceny są tylko sugerowane. Skontaktuj się z nami, CENY dla NASZYCH KLIENTÓW są zazwyczaj ZNACZNIE NIŻSZE.

Łuksport Rzetelna Firma

Imprezy integracyjne

 

Firma Łuksport obsługuje na zlecenie agencji lub firm imprezy integracyjne, pikniki oraz pokazy łucznictwa sportowego i tradycyjnego, w których uczestniczą najlepsi polscy łucznicy.

Organizujemy imprezy na terenie Warszawy oraz obsługujemy spotkania wyjazdowe. Dysponujemy sprzętem niezbędnym do przeprowadzenia urozmaiconej i bezpiecznej imprezy łuczniczej. Proponujemy strzelanie z łuków tradycyjnych, sportowych i bloczkowych do tarcz sportowych oraz do pełnoplastycznej figury zwierzęcia. Organizujemy naukę strzelania, zabawy łucznicze oraz mini zawody. Zabezpieczamy teren siatką wychwytującą strzały. Na życzenie klienta opracowujemy program imprezy dostosowany do ilości uczestników i możliwości czasowych. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów i trenerów, gwarantujemy dobrą zabawę i emocje sportowe.